SIA “R.A.L.” dibināta 1995. gadā un nodarbojas ar dažādu medicīnas preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijas valstu tirgū.

Augstas kvalitātes un inovatīvu materiālu medicīnas preces

SIA "R.A.L." nodarbojas ar medicīnas preču tirdzniecību gan vairumtirdzniecības, gan mazumtirdzniecības līmenī Latvijā un Baltijas tirgū, un sadarbojas ar vairāk nekā 20 pasaules vadošajiem medicīnas preču ražotājiem.

Izvēloties medicīnas preces no R.A.L., Jūs izvēlaties kvalitatīvus produktus, profesionālu servisu, konkurētspējīgas cenas un laicīgu piegādi.

Mēs lepojamies un esam lepni par to, ka mūsu klienti atgriežas pie mums. Tieši tāpēc mēs pastāvīgi meklējam un atrodam jaunas medicīnas preces, lai uzlabotu un padarītu cilvēku veselības aprūpi vieglāku.

Ķirurģijai un plastiskai ķirurģijai

Otolaringoloģijai (LOR)

Ortopēdijai

Cukura diabēta pacientiem

Profesionāla komanda

Mūsu uzņēmumā darbojas apzinīgi un profesionāli darbinieki, kuriem ir bagāta darba pieredze un augsta atbildības sajūta. Viņi ir vienmēr gatavi palīdzēt Jums un sniegt padomu, lai Jūs varētu iegādāties pareizās medicīnas preces, atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Mēs esam lepni par to, ka mūsu darbinieki ir uzņēmīgi un atsaucīgi, un vienmēr nodrošinās, ka Jūs saņemat vēlamo informāciju un atbalstu. Mūsu uzņēmums ir vieta, kur Jūs varat justies droši un uzticīgi, zinot, ka Jums ir profesionāli un atsaucīgi palīgi, lai izvēlētos pareizās medicīnas preces.

Sadarbības partneri

Mūsu ilggadēji un pastāvīgi sadarbības partneri ir Latvijas valsts un pašvaldību medicīnas iestādes, to vidū Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca, Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca, Rīgas 2. Slimnīca, Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, Rīgas 1. Slimnīca, Liepājas Reģionālā slimnīca, Ziemeļkurzemes Reģionālā slimnīca, Vidzemes slimnīca, Rēzeknes slimnīca, Daugavpils Reģionālā slimnīca, Orto Klīnika, Latvijas Jūras Medicīnas Centrs, Medicīnas sabiedrība ARS, Veselības Centrs 4, kā arī citas, dažādu profilu medicīnas iestādes.