Katrai slimnīcai piemērotas mēbeles: Walter H. Becker GmbH piedāvā kvalitāti, elastību un pieredzi.

Mūsdienu veselības aprūpe izvirza augstas prasības ārstiem, slimnīcu personālam, aprīkojumam un materiāliem. BECKER kvalitāte, elastība un pieredze palīdz nodrošināt, ka:

  • mediķu un slimnīcas personāla darbs ir vieglāks un ātrāks,
  • ārsti, personāls un pacienti ir pilnībā aizsargāti un jūtas ērti,
  • slimnīcu aprīkojums un mēbeles ir savas naudas vērtas.

Higiēna un ilgs kalpošanas laiks, pateicoties augstajai kvalitātei – BECKER veiksmes formula mēbelēm ikdienas lietošanai slimnīcā.

BECKER veiksmes formula ir viens no vislabāk glabātajiem atklātajiem noslēpumiem. Tas satur šādas sastāvdaļas: virsmas, kas atbilst visstingrākajām higiēnas prasībām un ir izturīgas pret mikrobiem un agresīvām ķīmiskām vielām; hroma-niķeļa tērauda detaļas praktiski bez savienojumiem; spēcīgas un klusas eņģes un ritentiņi; sienu aizsargi, lai sienas būtu tīras; putekļu un gaisa necaurlaidīgas atvilktnes; triecienizturīgas, nodilumizturīgas un triecienizturīgas virsmas un rokturi; izturīga konstrukcija un izsmalcināti skapju dizaini, kas paredzēti, lai saglabātu labu formu neatkarīgi no tā, vai tie ir piestiprināti pie sienas, stāvot uz grīdas, fiksēti vai pārvietojami – un vienmēr ir piemēroti.

  • Individuāli risinājumi, pateicoties elastībai – plānojot, izgatavojot un uzstādot tērauda mēbeles klīniskām un slimnīcas prasībām.
  • Piegādāts un izgatavots pēc pasūtījuma no viena piegādātāja!
  • Inovatīvi produkti, pateicoties pieredzei – augstākās atzīmes par dzīves un darba kvalitāti – gan personālam, gan mēbelēm slimnīcas vidē.

Tiek rādīts vienīgais rezultāts

Preču skaits lapā 12 24 36